III liga: Arka I Łętownia – UKS GP I Jodłowa 9:9

Punkty dla Arki zdobyli: Jerzy Baran – 3, Paweł Kida – 2,5, Patryk Misiak – 2, Aneta Kręcidło – 1, Kamil Klocek – 0,5.

Huśtawka nastrojów towarzyszyła meczowi III ligi tenisa stołowego pomiędzy Arką, a drużyną z Jodłowej. Goście przyjechali do Łętowni z ogranym w II lidze Rafałem Błasiem i pozyskanymi w lecie z Brzostaka – „czopiarzem” Damianem Kołkiem i Grzegorzem Florkiem. Zwłaszcza ten drugi błysnął formą i pokonał wszystkich „parafialnych”.

A zaczęło się pomyślnie dla Arki. Po dwóch rundach gier pojedyńczych i po deblach było 6:4, za chwilę 7:4. I nagle coś się w Arce zacięło. Goście wygrywają pod rząd pięć meczów, w tym Kołek ogrywa Klocka mimo, że w decydującym secie przegrywał 10:6. Jest 7:9 dla gości.
Jeżeli Arka chce uratować remis Patryk Misiak i Paweł Kida muszą wygrać swoje gry. Patryk wygrywa 3:1. U Pawła po 4 setach jest 2:2. Źle zaczyna decydującego. Przy stanie 0:4 bierze czas. Za chwilę jest 2:6. I od tego momentu punkty zdobywa tylko Paweł.
Arka zdobywa pierwszy punkt w tym sezonie.