„Od Skrzata do Mistrza Świata” – Arka w czołówce

13.12.2020 r.
Kolejny raz Jarosław organizował ogólnopolski turniej „Od Skrzata do Mistrza Świata”. W kategoriach skrzatów, żaków, młodzików i kadetów wystąpiło 130 zawodników. Wśród nich:
Nikola Chmiel, Celina Klocek, Kamila Bochenek, Magdalena Szuba, Przemek Przybysz, Bartek Stańko i Łukasz Sieńko.

Rangę zawodów podnosili wybitni goście, w tym poseł na Sejm RP i przedstawiciele Polskiego Związku Tenisa Stołowego, oraz lokalna telewizja POD 24, która transmitowała i nagrała cały turniej (do obejrzenia na: pod24.info).
Wspaniale zaprezentowali się nasi zawodnicy.
Szkrzat Przemek Przybysz i kadetka Kamila Bochenek zdecydowanie odprawiali kolejnych rywali i dopiero w finale po wyrównanych meczach przegrali 2:3 Przemek z Olafem Cyrankiewiczem (woj. lubelskie), a Kamilka z Emilią Skiba z Kąkolówki. W meczu o drugie miejsce Przemek z trudem pokonał Jana Madeja z Korzeniowa, a Kamilka koleżankę klubową Madzię Szuba. Madzia w tym turnieju zagrała rewelacyjnie pokonując wyżej klasyfikowaną  Maję Kozak z Przemyśla.
Dobry turniej rozegrał też Łukasz Sieńko. Pokonał kilku mocnych kadetów, a przegrał w półfinale z Szymonem Brudem z Jarosławia i po zaciętym i wyrównanym meczu z Karolem Wrotniakiem z AZS Rzeszów. Dzielnie walczyli też pozostali nasi młodzi tenisiści stołowi.
A oto miejsca naszych zawodników:
Skrzaci – 2. Przemysław Przybysz,
Żaczki –  13. Nikola Chmiel
Żacy –     9. Bartosz Stańko
Młodziczki - 16 Celina Klocek
Kadetki – 2. Kamila Bochenek.
               3. Magdalena Szuba
Kadeci –  4. Łukasz Sieńko.