Drużyna młodziczek na 9 miejscu w Polsce

09.10.2020
W dniach 2-4 października w Krośnie rozgrywano Mistrzostwa Polski młodzików. Prawo gry w tych zawodach wywalczyło sobie aż troje naszych tenisistów stołowych – Kamila Bochenek, Magdalena Szuba i Łukasz Sieńko.
Niewątpliwym naszym sukcesem zakończyła się rywalizacja w kategorii drużynowej dziewcząt.

Najpierw pokonały 3:1 drużynę „Ósemki” Białystok. Bardzo dobrą grę zademonstrowała Madzia Szuba. Pokonała obie rywalki w grze singlowej i razem z Kamilką wygrały debla. Otworzyła się szansa na medal, jednak na drodze stanęła druga w rankingu ogólnopolskim drużyna z Bydgoszczy. Mimo ambitnej postawy naszych zawodniczek rywalki zwyciężyły 3:0 i ostatecznie zostały one wicemistrzyniami Polski, a nasza drużyna została sklasyfikowana na 9 miejscu.
W grach singlowych i deblowych, umiejętności rywali i pechowa gra, spowodowały poczucie niedosytu.
Przygotowania do zawodów i udział w nich był możliwy dzięki wsparciu, jakie od wielu lat Arka otrzymuje od Gminy Nowa Sarzyna, Powiatu Leżajskiego oraz firmy Pana Janusza Janika.