Pozytywny występ naszej „trójki” w Sępólnie

08.03.2020
W piątek, jeszcze przed wschodem słońca, nasi zawodnicy – Kamilka Bochenek, Madzia Szuba i Łukasz Sieńko pod opieką Pana Krzysztofa Klocka wyruszyli do dalekiego Sępólna Krajeńskiego na 3 Grand Prix Polski młodzików.
W piątkowych eliminacjach Madzia i Łukasz zagrali bardzo dobrze i byli tak blisko awansu do sobotniego turnieju głównego, jak nigdy dotąd.

Przegrali nieznacznie ostatnie decydujące mecze (Łukasz jednym setem 2:3).
Zatem w sobotę reprezentowała nas tylko Kamilka.
W fazie grupowej pierwszy mecz wygrała, ale ostatni decydujący o awansie do fazy pucharowej przegrała 2:3 i ostatecznie została sklasyfikowana na 41 miejscu.
Ogónopolski ranking zapewnia start w Mistrzostwach Polski Kamilce Bochenek, natomiast Madzia i Łukasz o awans do MP będą walczyć w Mistrzostwach Podkarpacia.