Dzielna postawa Kamilki w Mistrzostwach Polski Młodzików

14.04.2019
W piątek i sobotę w Brzegu Dolnym w trakcie Mistrzostw Polski Młodzików zawodniczka Arki Kamila Bochenek ambitnie walczyła z wyżej sklasyfikowanymi zawodniczkami.
W pierwszym meczu przegrała 0:3 z o rok starszą rywalką Malwiną Jarecką z Jelcza-Laskowic, ale w drugim pokonała 3:1 Aleksandrę Gołębiowską z Bytomia.

Dzięki temu została sklasyfikowana na 33 miejscu i zdobyła wiele cennych punktów do przyszłorocznego rankingu młodziczek.
W turnieju deblowym w parze z Julią Wiktor z Ropczyc przegrały 1:3 z Bronowianką Kraków. Jednak zwycięstwem w pierwszym secie, postraszyły zawodniczki, które dzień wcześniej w turnieju drużynowym zdobyły złote medale i tytuł Mistrzyń Polski.
Kamilka trenuje dopiero od dwóch lat, ale systematycznie pnie się w górę we wszystkich klasyfikacjach wojewódzkich i ogólnopolskich.
Przygotowanie zawodniczki i udział w zawodach tej rangi był możliwy dzięki dotacji Burmistrza Nowej Sarzyny. Dziękujemy.