Znów miejsce na podium

09.02.2019
W rozegranym dziś w Nowej Sarzynie 3 Grand Prix Podkarpacia kadetów wystartowało 30 chłopców i 22 dziewczynki, w tym siódemka zawodników Arki.
Z naszych zawodników najwyższe 3 miejsce zajął Marcin Doktor.

Zdecydowanie bez straty seta, pokonał trzech rywali w fazie grupowej i pierwszego rywala w części pucharowej, ale później zaczęły się mecze-horrory.

Najpierw 3:2 pokonał Szymona Bruda z Jarosławia, w półfinale prowadził 2:0 z Maciejem Kołkiem z Wojaszówki, ale kolejne 3 sety przegrał. W meczu o III miejsce znów był wyczerpujący pojedynek. Resztkami sił wygrany 3:2 z Filipem Dereniem z Krościenka Wyżnego.
Pozostali nasi młodsi zawodnicy zagrali dobrze i wywalczyli następujące miejsca:
11 – Magdalena Szuba, 13 – Kamila Bochenek, 15 – Julia Jędrek, 17 – Faustyna Madej, 18 – Jakub Sałęga i 19 – Łukasz Sieńko.

Nasz najlepszy kadet, Krystian Kołodziej, nie startował w tych zawodach, bo ma już zapewniony tzw limit na start w 3 Grand Prix Polski kadetów w Białymstoku.

Dziękujemy Panu Janowi Zybura za wykonanie wielu pięknych zdjęć z ostatnich nowosarzyńskich turniejów.