Krystian drugi w 3 GP Podkarpacia juniorów

03.02.2019 r.
Trwa serial wojewódzkich rozgrywek tenisa stołowego, w którym znaczące role grają zawodnicy Arki.
Dziś, tym razem w ramach 3 GP Podkarpacia w Stalowej Woli rywalizowali juniorzy.  Cała nasza czwórka spisała się bardzo dobrze. W fazie grupowej wszyscy zajęli w swych grupach drugie miejsca i awansowali do gier o miejsca 1-16.

Na wysokim 2 miejscu zakończył zawody utalentowany kadet Krystian Kołodziej.
W całym turnieju przegrał tylko z czołowym polskim kadetem Michałem Olbrychtem z Dukli. Najpierw w grupie 0:3, a później w meczu finałowym 1:3.
W pozostałych grach pokonał kolejno: 3:0 Jakuba Skwierza z Ropczyc, 3:0 Mateusza Rzeźnikiewicza z Rzeszowa, 3:1 Bartosza Frączka z Ropczyc, 3:0 Dawida Jadama z Jarosławia.
Wysokie 5 miejsce wywalczył Michał Klocek. Pokonał m.in. Jakuba Dąbrowskiego z Rzeszowa i Bartosza Frączka, a przegrał tylko z Piotrem Krukarem z Krosna i Dawidem Jadamem.
Dominik Stańko zajął 10 miejsce, a Marcin Doktor został sklasyfikowany na 16 miejscu.
Serial udanych występów może być przedłużony na czwartkowych wojewódzkich finałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Wólce Łętowskiej ma duże szanse na miejsce na podium.