Nasz zawodnik potwierdził wysokie umiejętności

12.12.2018
W dniach 7-9 grudnia w Jastrzębiu Zdroju rozegrano 2 Grand Prix Polski Kadetów. Zawodnik Arki Krystian Kołodziej pod opieką p. Krzysztofa Klocka wywalczył miejsce 25-32, czym zapewnił sobie limit na 3 GPP i 18 miejsce   w rankingu polskich kadetów.

W fazie grupowej pokonał 3:1 Michała Łukaszewicza (Białystok) i 3:0 Mikołaja Łukaszewskiego (Toruń) oraz trochę niespodziewanie przegrał 1:3 z Kacprem Szymczakiem (Głoska).
Ta porażka spowodowała, że w fazie pucharowej trafił na bardzo mocnego rywala z podkarpackiej Dukli Szymona Sporka. Mimo dobrej i ambitnej gry nasz zawodnik mecz ten zdecydowanie przegrał 0:4.
Kolejnym jego rywalem był zawodnik z Limanowej – Karol Sułkowski. Nie dość, że grał „czopami” wyczerpującym siły stylem obronnym, to jeszcze dopisywało mu szczęście. Po zaciętej walce Krystian przegrał 2:3 (11:9, 10:12, 4:11, 11:7, 12:14).
Następny 3 GPP kadetów odbędzie się w marcu w Białymstoku.