Bardzo dobry występ trenera Klocka w 1 GP Polski weteranów

16.09.2018
W sobotę w Nowej Sarzynie rozegrano 1 Grand Prix Podkarpacia kadetów. Mimo dobrej gry nasz Marcin Doktor nie wywalczył awansu do GP Polski, gdyż już w ćwierćfinale trafił na Dawida Jadama, zawodnika Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu i po zaciętym pojedynku przegrał. Jadam wygrał ten turniej, a Marcin zajął miejsce 5-6.

Inni młodsi nasi zawodnicy nie przebrnęli fazy grupowej i wywalczyli miejsca:
17-24 Jakub Sałęga, Kamila Bochenek, Magdalena Szuba,
25-32 Julia Jędrek, Faustyna Madej.
Nadspodziewanie dobrze spisał się trener Arki Pan Krzysztof Klocek na 1 Grand Prix Polski weteranów w Bilczy koło Kielce. W jego kategorii 40-49 lat wystartowało 38 zawodników. Nasz reprezentant wywalczył wysokie miejsce w przedziale 13-16.
W niedzielę nasi ligowcy sprawdzali swoją formę w 1 GP Podkarpacia seniorów w Brzostku koło Dębicy. Spisali się całkiem dobrze. Łukasz Madej, Michał Klocek i Grzegorz Rurak pokonali kilku mocnych rywali w fazie grupowej i awansowali do turnieju głównego. Sztuka ta nie udała się tylko Dominikowi Stańko.