Podkarpacka Olimpiada zamyka sezon startowy Arki

18.06.2017
W dziś w niedzielę  w Rzeszowie rozegrana została Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego. Zawodnicy Arki wystartowali tam w 7-osobowym składzie: Jakub Sałęga, Marcin Doktor, Krystian Kołodziej, Grzegorz Rurak, Krzysztof Klocek oraz dwoje debiutantów Justyna Kusiak i Czesław Sałęga.

Miło nam poinformować, że w licznie obsadzonej najmłodszej kategorii chłopców zdecydowanie najlepszym zawodnikiem okazał się Krystian Kołodziej.

 

Pozostali walczyli również ambitnie i niewiele zabrakło do miejsc na podium. Na wysokim 4 miejscu po pokonaniu kilku rywalek uplasowała się Justyna Kusiak.
Zawodami tymi kończymy sezon startowy 2016/2017. Po zakończeniu roku szkolnego planujemy 2-3 tygodnie przeznaczyć na zajęcia rekreacyjne (zabawy i gry ruchowe, konkursy wiedzy, itp.)
Zawodnicy, którzy wywalczyli awans do III ligi, po kilkutygodniowym odpoczynku od tenisa stołowego, w połowie lipca zaczną się przygotowania do nowego sezonu.
W sierpniu w Nowej Sarzynie na obiektach MOSiR-u zaplanowaliśmy dwa krótkie obozy (02-04 i 22-25), których zadaniem będzie szlifowanie formy na nowy sezon 2017/2018.
Na sobotę 26 sierpnia zaplanowaliśmy kolejny Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2017”. Zostanie rozegrany w 8 kategoriach od żaka do weterana.